« Powróć do nowych artykułów

007 samochodów Jamesa Bonda.

28 wrzesień 2015

Każdy kto oglądał Jamesa Bonda z pewnością nie raz wzdychał do jego samochodów. Koncerny samochodowe natomiast zabiegały, niczym kobiety o względy Bonda, o to by to właśnie ich auto stało się najważniejszym gadżetem Agenta. Seria filmów to jednocześnie przekrój przez świetlane lata motoryzacji. Sprawdźcie, które samochody znajdują się na liście 7 najbardziej rozpoznawalnych i zapadających w pamięć pojazdów, którymi “woził się” James Bond.

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiKierowca kontra zima.

21 wrzesień 2015

Posiadanie samochodu zimą nie należy do najprzyjemniejszych zajęć, szczególnie gdy nie korzysta się z garażu.Zima kojarzy się wszystkim kierowcom z takimi nieprzyjemnościami jak poranne odśnieżanie i problemy z zaparowanymi szybami. Przeczytajcie te parę sprytnych sztuczek, a zaoszczędzicie sobie sporo czasu na mrozie.

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiNajbardziej kultowe samochody w historii kina

14 wrzesień 2015

Jak pewnie zauważyliście nie ma dobrego filmu, w którym bohater nie poruszałby się kultowym pojazdem z epoki, w której rozgrywa się fabuła filmu. Im bardziej producenci filmów chcą podkreślić męskość, albo wyjątkowość głównego bohatera tym bardziej stawiają na to, aby poruszał się dobrym, typowym dla „gości takich jak on”.

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiW jaki sposób poprawić jakość powietrza w samochodzie?

7 wrzesień 2015

Większość naszych znajomych raz na jakiś czas oddaje swoje samochody do gruntownego czyszczenia, które zazwyczaj kosztuje kilkaset złotych. Jest to oczywiście wygodne rozwiązanie, ale dla każdego zadowolonego użytkownika samochodu poświęcenie godziny lub dwóch na gruntowne sprzątanie może być ciekawą odskocznią od codziennych obowiązków.  Oprócz sezonowego czyszczenia klimatyzacji warto jeszcze wykonać kilka czynności.

 

(więcej...)

facebook Google+ twitter LinkedIn

TagiFacebook

Logo Youtube Logo Google+