Opinie Logo PIM i Rzetelna Firma


Natalia13-06-2021 21:58

Bardzo serdecznie polecam usługi motoraporter'a, rzetelne i sumienne podejście do zlecenia.Raport wykonany przez eksperta był bardzo czytelny nawet dla osoby, która nie zna sie na samochodach:) Dzięki państwa usługom uchronilam się przed oszustwem ze strony sprzedajacego! Dziękuję bardzo serdecznie:) Polecam wszystkim!

Kamil28-05-2021 13:02

Polecam usługi Motoraportera. Raport był bardzo szczegółowy i rzetelny. Jestem pod wrażeniem i nie żałuję wydanych pieniędzy.

Jarek15-05-2021 19:32

Zdecydowanie polecam usługi Motoraportera. Fachowość i kontaktowość eksperta oglądającego samochód, drobiazgowość raportu, a przede wszystkim przyjazność i pro-klienckie nastawienie Centrali. Jak "człowiek z człowiekiem" a nie jak korpo z klientem jako pozycją w tabelce. Ogólnie - genialne rozwiązanie, lepsze niż bujanie się 300km samemu do wrzoda "stan igła". Polecam a i sam jeszcze skorzystam.

Jacek30-03-2021 13:44

Jestem pod wrażeniem. Super, raport dokładny z opisem. Polecam wszystkim zainteresowanym. Pozdrawiam cały zespół.

Jarosław26-03-2021 14:37

Bardzo dobra usługa, rzetelne sprawdzenie auta, wyszło kilka mankamentów.Dzięki temu człowiek wie na czym stoi i jest pole do manewru w negocjacjach.Warto brać usługę z komputerem diagnostycznym,dzięki temu wiadomo czy wyskakuje coś poważnego czy(jak w moim przypadku)drobnostki

Paweł08-03-2021 12:33

Korzystałem wielokrotnie z usług motoraportera i będę korzystać nadal. Rzetelne sprawdzanie samochodów przez ekspertów. Super podejście do klienta. Miła Pani i błyskawiczny kontakt. Oby tylko tak dalej! Polecam :)

Rafał07-03-2021 10:38

WITAM, dziękuję za pomoc w ocenie auta, które nie nadaje się do zakupu (w tej cenie i stanie). Takimi sprzedającymi powinny się zająć organy ścigania. udało się zaoszczędzić duuużo pieniędzy.

Monika24-02-2021 10:29

Naprawdę bardzo dziękuję za pomoc w sprawdzeniu pojazdu. Jako kobieta nie znam się na samochodach i nie mam na to czasu. Z pomocą motoraportera, już przy drugim sprawdzeniu WV Up stał się moją własnością. To już trzeci miesiąc użytkowania i wszystko jest ok. Polecam

Ewa04-09-2020 10:47

Bardzo polecam usługi motoraporter. Raport jest niezwykle szczegółowy i pozwala ocenić czy warto kupić dany samochód czy nie. Warto skorzystać z tej usługi, żeby nie dać się naciąć i nie stracić pieniędzy. Na rynku niestety jest wiele nieuczciwych ofert sprzedawców samochodów. W mojej ocenie raport zdecydowanie jest wart swojej ceny i pozwala oszczędzić i czas i pieniądze. Oględziny samochodu odbyły się następnego dnia po opłaceniu usługi, kontakt był bardzo szybki. Dodatkowo po raporcie otrzymałam jeszcze odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Polecam!!!

Michał30-06-2020 10:58

Bardzo polecam usługi Motoraportera. Skorzystałem z oferty sprawdzenia 6 lat temu po raz pierwszy i ponownie ostatnio. Za każdym razem byłem zadowolony z obsługi. W skrócie - pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt na każdym etapie i później zadowolenie z zakupu auta. Warto korzystać, kiedy nie ma się wystarczającej wiedzy i nie chce się tracić pieniędzy na niepewne auta. Jak kupowałem pierwsze auto z pomocą Motoraportera, to gdybym kupował je bez pomocy, to naciąłbym się już przy pierwszej ofercie - auto było powypadkowe mimo, że w ogłoszeniu było co innego. Podobnie naciąłbym się jeszcze na kilku kolejnych autach (najczęściej okazywało się, że auta były jednak powypadkowe lub lakierowane - wbrew temu, co w ogłoszeniu). Raz nawet zdarzyło się, że sam telefon z Motoraportera w celu umówienia oględzin tak wystraszył sprzedającego, że ten od razu przyznał, że auto było bite. W końcu udało mi się kupić sprawne auto i byłem bardzo zadowolony. Zdecydowanie polecam.